درباره ما

حل مسائل دنیای امروز، ابزارها و نگاهی را می طلبد که بی شک نمی تواند کسوت و ردای مدرن نداشته باشند. در هنگامه ای که زنگارهای تفکر کهنه، فقدان سیستمهای شناخت و حل مسأله و نیز شیفتگی و گرته برداری از راه حل های غیربومی، انبوهی از مشکلات را بر سر راه رشد و توسعه کشور نهاده است، جمعی از متخصصان و نخبگان جوان این مرز و بوم که شایستگی خود را در حوزه های ملی و بین المللی علوم و فناوری، به اثبات رسانیده اند برآن شده اند تا با بضاعت خویش، پیشرو در حل این مسائل باشند.

شرکت فنی مهندسی دانش بنیان پاسارگاد ، جمعی از جوانان برجسته و نخبه در عرصه‌های علمی و مدیریتی کشور را در قالب کانون تفکری پیشرو گرد هم آورده است تا با نگاهی ارزشمدار به دنبال ایجاد ظرفیت پاسخگویی به مسائل کلان علمی و مدیریتی در حوزه ملی باشد و پیمودن فاصله میان چشم‌اندازها و ساز وکارهای اجرائی را تسهیل نماید. شرکت فنی مهندسی دانش بنیان پاسارگاد چشم به آینده‌ای درخور توانمندی‌های انسانی و فرصت‌های ملی کشور خویش دارد و با شور و علاقه به آینده می‌نگرد و تلاش دارد تا به عنوان کانون تفکری موفق، گامی مؤثر به سوی این آینده درخشان بردارد و در این حرکت، بر روشهای کارآمد و میان رشته‌ای تکیه دارد.

شرکت فنی مهندسی دانش بنیان پاسارگاد از دانش‌آموختگان مراکز علمی معتبر کشور هستند و با کمک مشاوران و مدیران پیشکسوت و آینده‌نگر، به بسط دانش تصمیم‌سازی مبتنی بر روشهای علمی و ترسیم چشم‌اندازهای واقع‌بینانه و هدفمند، همت گمارده‌اند. گروه مشاوره و بازاریابی این شرکت آماده دریافت پیش برنامه ریزی برای پروژه های کوچک و بزرگ می باشد که با تکیه بر دانش کامپیوتر و اینترنت می تواند در ساعات اداری جهت مشاوره در مکان شما حضور یابد و مقدمات تهیه ی مستندات و ثبت دامبن را فراهم سازد.

گروه فنی مرکز طراحی و توسعه وب سایت قدرتمندترین هاستینگ را پشتیبانی می کند و در زمینه برنامه نویسی با تکیه بر دانش خود در سیستم های برنامه نویسی ASP.NET ، PHP و آماده سازی سیستم مدیریت محتوا ، به روز رسانی گروه فنی مرکز طراحی و توسعه وب سایت قدرتمندترین هاستینگ را پشتیبانی می کند و در زمینه برنامه نویسی با تکیه بر دانش خود در سیستم های برنامه نویسی ASP.NET ، PHP و آماده سازی سیستم مدیریت محتوا ، به روز رسانی وب سایت را به شما آموزش می دهد که در این صورت شما می توانید بدون کمک تکنولوژی خاصی محتوای وب سایت خود را مدیریت کنید.

وب سایت 021 هاست به جهت ارتباط مستقیم و راحت تر کاربران با خدمات و پشتیبانی های فنی شرکت در سال 92 افتتاح گردید تا به طور مستقل و تحت لقای شرکت به رفع نیاز های جامعه در این حوزه بپردازد. خوشحال خواهیم شد که شما نیز نظرات و پیشنهادات خود را از طریق پورتال با ما در میان بگذارید.

شرکت فنی و مهندسی دانش بنیان پاسارگاد - گروه فنی 021 هاست

تماس با ما